Czym jest Natural Sound?

Życie audiofila to ciągła ucieczka od drażniących mankamentów dżwięku… Zniekształcenia, deficyt basu, wycofana scena itp.

W naszym przekonaniu tylko lampa jest w stanie w najwierniejszy sposób oddać wszystkie subtelności i waloty oryginalnego dźwięku. Konstrukcje firmy Audio Tekne, wielokrotnie nadmiarowe w stosunku do rzeczywistych potrzeb w topologii push-pull, z potężnymi supermalojowymi transformatorami, są zwieńczeniem naszych wieloletnich poszukiwań.

Z uwagi na niską moc nominalną wzmacniaczy końcowych (przeciętnie 8-12 W) konieczne jest użycie wysokoskutecznych głośników. Przegląd rynku aktualnych rozwiązań nie był dla nas wystarczająco satysfakcjonujący. Czy to ze względu na gabaryty, cenę czy faktyczne możliwości często niezgodne z deklaracjami producenta.

Granicą jaką postawiliśmy jest 95 dBSPL do odsłuchów w warunkach średniej wielkości salonu. Aktualnie w ofercie mamy trzy głośniki: Audio Tekne SP-8716, Natural Sound Samurai, Natural Sound One. Te trzy konstrukcje sterowane końcówkami mocy Audio Tekne, w naszym przekonaniu są w stanie najwierniej odtworzyć dżwięk żródła.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą głośników

Natural Sound

Samurai Loudspeaker